کارگاه آنلاین عکاسی تئاتر بر بستر پلتفرم اختصاصی و آخرین نسخه ی نرم افزار بومی و ایرانی اسکای روم و یا ادوب کانکت به همراه نمایش فیلم و وبینار با حداکثر تعامل همراه با تمرین های عملی برگزار می شود.

عکاسی تئاتر و سینما یکی از ژانرهای عکاسی است که امروزه علاقه مندان زیادی را به خود جذب کرده است عکاسی تئاتر ، شکلی از عکاسی هنری و ثبت لحظه های خلاقانه و هنرمندانه ای از یک اجرای تئاتر است.

کارگاه آنلاین عکاسی تئاتر

تئاترها و سوژه‌های زنده یکی از سخت‌ترین موارد برای این هنر هستند. در عکاسی تئاتر اغلب صحنه‌ها و سوژه‌ها تاریک هستند. همه چیز خیلی سریع حرکت می‌کند و نورپردازی هم برای هر عکاسی چالش برانگیز است.

کارگاه آنلاین عکاسی تئاتر

در کارگاه آنلاین عکاسی تئاتر هنرجویان به مباحث تجهیزات عکاسی ، تنظیمات ، نوردهی ، رفتار حرفه ای و شرایط عکس خوب در عکاسی از تئاتر مسلط خواهند شد.

هنرجویان پس از گذراندن این دوره گواهی شرکت در کارگاه آنلاین با اعتبار بین المللی از آکادمی عکاسان جوان دریافت خواهند کرد.

این کارگاه در یک جلسه 2 ساعته برگزار می شود.

مدرس:

شهریه کارگاه آنلاین عکاسی تئاتر 385 هزار تومان است که برای اعضای انجمن ملی عکاسان جوان 75 هزار تومان و هنرجویان آکادمی عکاسان جوان 220 هزار تومان محاسبه خواهد شد.

تاریخ برگزاریروزساعتتوضیحات
26 اسفند 1400پنجشنبه19 الی 21درحال ثبت نام

پرداخت هزینه و ثبت نام در این دوره از طریق فرم مربوطه بصورت آنلاین انجام پذیر است.


برای اطلاع از کارگاه ها به صفحه کارگاه های عکاسی | دورهمی ها به صفحه دورهمی و کارگاه ها به صفحه کارگاه های عملی مراجعه کنید.

همچنین میتوانید ما را در پیج اینستاگرام همراهی کنید .


کارگاه آنلاین عکاسی تئاتر

ثبت‌نام نشده
385 هزار تومان

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *