کارگاه آنلاین عکاسی کنسرت بر بستر پلتفرم اختصاصی و آخرین نسخه ی نرم افزار بومی و ایرانی اسکای روم و یا ادوب کانکت به همراه نمایش فیلم و وبینار با حداکثر تعامل همراه با تمرین های عملی برگزار می شود.

عملی _ کارگاه آنلاین عکاسی کنسرت

عکاسی از کنسرت بدون شک یکی از بهترین کارهای هیجان انگیز است که می‌توانید به عنوان یک عکاس درگیر آن شوید. بار ها پیش آمده که  به کنسرت ها رفته و از موسیقی و فضا لذت برده اید ولی موفق نشدید عکس های خوبی بگیرید. عواملی چون محیط کم نور به همراه نورپردازی های مصنوعی غیر قابل پیش بینی کنسرت و جمعیت حاضر عکاسی از کنسرت را چالش برانگیز می کنند.

کارگاه آنلاین عکاسی کنسرت

در کارگاه آنلاین عکاسی کنسرت هنرجویان به مباحث تجهیزات عکاسی ، تنظیمات ، نوردهی ، رفتار حرفه ای و شرایط عکس خوب در عکاسی از کنسرت مسلط خواهند شد.

هنرجویان پس از گذراندن این دوره گواهی شرکت در کارگاه آنلاین با اعتبار بین المللی از آکادمی عکاسان جوان دریافت خواهند کرد.

این کارگاه در یک جلسه 2ساعته برگزار می شود.

مدرس:

شهریه کارگاه آنلاین عکاسی کنسرت 385 هزار تومان است که برای اعضای انجمن ملی عکاسان جوان 75 هزار تومان و هنرجویان آکادمی عکاسان جوان 220 هزار تومان محاسبه خواهد شد.

تاریخ برگزاریروزساعتتوضیحات
25 اسفند 1400چهارشنبه15الی 17درحال ثبت نام

پرداخت هزینه و ثبت نام در این دوره از طریق فرم مربوطه بصورت آنلاین انجام پذیر است.


برای اطلاع از کارگاه ها به صفحه کارگاه های عکاسی | دورهمی ها به صفحه دورهمی و کارگاه ها به صفحه کارگاه های عملی مراجعه کنید.

همچنین میتوانید ما را در پیج اینستاگرام همراهی کنید .


کارگاه آنلاین عکاسی کنسرت

ثبت‌نام نشده
385 هزار تومان

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *