کارگاه منوی دوربین نیکون و کانن بصورت آنلاین بر بستر پلتفرم اختصاصی و آخرین نسخه ی نرم افزار بومی و ایرانی اسکای روم و یا ادوب کانکت به همراه نمایش فیلم و وبینار با حداکثر تعامل همراه با تمرین های عملی برگزار می شود.

خرید یک دوربین با قابلیت تعویض لنز واقعاً جالب و هیجان‌انگیزه. اما چه دوربین دیجیتالی باشد چه بدون آیینه ، یک سری تنظیمات خاص و دکمه‌های مخصوص روی بدنه‌شان هست که باید نحوه‌ی کار و تنظیم آن‌ها رو بلد باشید. حتی مدل‌های ساده نیز تعدادی دکمه برای کنترل برخی عملکرد‌ها رویشان وجود دارند که ممکن است شما را سردرگم کند

دوربین _ کارگاه آنلاین منوی دوربین نیکون و کانن

در کارگاه آنلاین منوی دوربین نیکون و کانن هنرجویان به مباحث ویژگی ها، تنظیمات و قابلیت های دوربین های کانن و نیکون مسلط خواهند شد.

هنرجویان پس از گذراندن این دوره گواهی شرکت در کارگاه آنلاین با اعتبار بین المللی از آکادمی عکاسان جوان دریافت خواهند کرد.

این دوره در یک جلسه دو ساعته ، برگزار می شود.

مدرس: استاد جلال ابراهیم پور

شهریه کارگاه آنلاین منوی دوربین نیکون و کانن 285 هزار تومان است که برای اعضای انجمن ملی عکاسان جوان 75 هزار تومان و هنرجویان آکادمی عکاسان جوان 180 هزار تومان محاسبه خواهد شد.

تاریخ برگزاریروزساعتتوضیحات
22 اسفند 1400یکشنبه20 الی 22ظرفیت تکمیل

پرداخت هزینه و ثبت نام در این دوره از طریق فرم مربوطه بصورت آنلاین انجام پذیر است.


برای اطلاع از کارگاه ها به صفحه کارگاه های عکاسی | دورهمی ها به صفحه دورهمی و کارگاه ها به صفحه کارگاه های عملی مراجعه کنید.

همچنین میتوانید ما را در پیج اینستاگرام همراهی کنید .


کارگاه آنلاین منوی دوربین نیکون و کانن

ثبت‌نام نشده
285 هزار تومان

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *